Honaro na CES 2015 Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko na targach CES
Sekcja dla użytkowników

Honaro. Zaufanie, które łączy.

Honaro to platforma biznesowa służąca do budowania długoterminowych relacji oraz zarządzania nimi, zarówno w sektorze B2B, jaki i B2C. Nasz system CRM wyróżnia się przede wszystkim społecznościowym charakterem i kompleksowością.

video thumbnail

Szereg modułów pomoże Ci w zarządzaniu różnych aspektów działalności Twojej firmy. Honaro udostępnia Ci m. in. system rezerwacji online, do tej pory wykorzystywany głównie w branży hotelarskiej.

Platforma Honaro pozwala także na przeprowadzenie złożonych działań marketingowych przy minimalnym nakładzie środków finansowych i czasowych oraz bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy z dziedziny marketingu i PR'u. Akcje promocyjne na Honaro charakteryzują się wykorzystaniem najskuteczniejszych i zarazem najnowszych trendów w marketingu jak np.: marketing szeptany, grywalizacja, programy lojalnościowe, kupony, rabaty i wiele innych.

Honaro umożliwia kompleksową prezentację firmy, jej oferty, dotychczasowych dokonań. To również narzędzie do przeprowadzania rekrutacji oraz poznania, jak klienci oceniają pracowników. Platforma umożliwia także umieszczanie i odpowiadanie na zlecenia.

Wejdź na stronę lub obejrzyj filmik i przekonaj się jak wiele możliwości daje nasza platforma.