Trudna sztuka tworzenia długoterminowych związków

Platforma Honaro umożliwia ci korzystanie z najnowszych rozwiązań dla biznesu. Honaro jest społecznościowym systemem CRM, który możesz wykorzystać do zarządzania swoimi relacjami biznesowymi.

Mechanizm

Jakie korzyści daje Honaro Social CRM:

Społecznościowy charakter Honaro Social CRM jest realizowany za pomocą :

Dzięki społecznościowemu charakterowi Honaro możesz dbać o bliskość kontaktów. Jednym ze sposobów tworzenia społeczność wokół firmy jest organizowanie eventów różnego typu: od akcji promocyjnych dla klientów poprzez spotkania z współpracownikami, aż po organizację szkoleń i kursów.

Segmentacja kontaktów jest niezwykle użyteczna również przy przygotowaniu i rozesłaniu mailingu. Dzięki pogrupowaniu kontrahentów z łatwością dopasujesz treść oferty do potrzeb klienta, co uchroni Cię przed wysyłaniem spamu.

Każdy, kto korzysta z platformy ma szansę sprawdzić opinie prawdziwych klientów, a co więcej może również przekonać się, czy ktoś z jego znajomych korzystał z usług firmy i uważa ją za godną polecenia. Według statystyk właśnie takim opiniom – pochodzącym od znajomych – klienci ufają najbardziej.

Tylko osoby będące z Tobą w relacji – a więc poddani weryfikacji kontrahenci, mogą wystawiać Ci opinie, oceny, dodawać referencje i polecać Twoją firmę innym.

Jest kilka sposobów dołączania do relacji: