Chcesz mieć dobrze prosperujący biznes? Zadbaj o dobrą opinię!

Opinie, które klient znajdzie w internecie na Twój temat oraz oferowanych przez Ciebie produktów czy usług, zadecydują o jego decyzjach zakupowych. Czy Twoja firma zadbała już o treści, jakie klient przeczyta na jej temat, wpisując jej nazwę w wyszukiwarce?

Opinie i oceny

Platforma Honaro umożliwia gromadzenie i prezentowanie w internecie opinii na temat działalności Twojej firmy. To właśnie opinie konsumentów mają dziś decydujące znaczenie dla wyników sprzedaży.

Tym, co nas wyróżnia, jest gwarancja, że opinie i referencje na temat firmy pochodzą tylko od jej prawdziwych klientów.

Konkurencja psuje Ci opinię w sieci?

Tracisz klientów, bo ktoś wystawił Ci negatywną opinię w sieci? Znajdujesz wpisy na temat swojej firmy, które są wyssanymi z palca oszczerstwami? Walka o kupujących przenosi się do internetu i coraz częściej znajduje wyraz w wypisywaniu oszczerstw na temat konkurencji. Nic dziwnego: [marketing szeptany] to potężna broń. Z jednej strony to najbardziej efektywny sposób pozyskiwania nowych klientów, z drugiej – może posłużyć do pozbywania się konkurencji z rynku.

Wydaje Ci się, że wobec nieuczciwie grającej konkurencji pozostajesz bezbronny? Honaro umożliwia skuteczną obronę dzięki opracowaniu systemu weryfikacji klienta. Jedynie klienci, których zaakceptujesz do relacji, mogą wystawiać Ci opinie czy referencje. Identyfikację klienta umożliwia wysłanie zaproszenia lub specjalny system unikalnych kodów, które generujesz za pomocą naszej platformy.

Gromadź opinie, oceny, referencje już od dziś i wykorzystaj je do budowania wiarygodności w sieci.