Honaro. Zaufanie, które łączy.

Honaro to platforma biznesowa służąca do budowania długoterminowych relacji oraz zarządzania nimi, zarówno w sektorze B2B, jaki i B2C. Nasz system CRM wyróżnia się przede wszystkim społecznościowym charakterem i kompleksowością.

video thumbnail

Szereg modułów pomoże Ci w zarządzaniu różnych aspektów działalności Twojej firmy. Honaro udostępnia Ci m. in. system rezerwacji online, do tej pory wykorzystywany głównie w branży hotelarskiej.

Platforma Honaro pozwala także na przeprowadzenie złożonych działań marketingowych przy minimalnym nakładzie środków finansowych i czasowych oraz bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy z dziedziny marketingu i PR'u. Akcje promocyjne na Honaro charakteryzują się wykorzystaniem najskuteczniejszych i zarazem najnowszych trendów w marketingu jak np.: marketing szeptany, grywalizacja, programy lojalnościowe, kupony, rabaty i wiele innych.

Honaro umożliwia kompleksową prezentację firmy, jej oferty, dotychczasowych dokonań. To również narzędzie do przeprowadzania rekrutacji oraz poznania, jak klienci oceniają pracowników. Platforma umożliwia także umieszczanie i odpowiadanie na zlecenia.

Wejdź na stronę lub obejrzyj filmik i przekonaj się jak wiele możliwości daje nasza platforma.