Zmień język: 
|
Strona główna » O nas » Dla użytkowników

Honaro to przede wszystkim społeczność.

Będąc jej członkiem zyskasz dostęp do niezliczonych możliwości platformy!

Szukasz firmy lub fachowca?

Jedną z wielu zalet posiadania profilu na Honaro jest możliwość korzystania z zaawansowanej wyszukiwarki, dzięki której szybko znajdziesz ofertę idealnie odpowiadającą Twoim oczekiwaniom. Za pomocą precyzyjnie dobranych kryteriów wyszukiwania, spośród bogatej bazy firm, dobierzesz właśnie tą jedną, która sprosta Twoim wymaganiom. Jeśli natomiast wolisz, by firmy same zgłosiły się do Ciebie – po prostu dodasz zlecenie i będziesz mógł wybierać spośród ofert, które firmy złożyły specjalnie dla Ciebie. Dodatkowo, korzystając z interaktywnej mapy, w prosty sposób znajdziesz najbliższą siedzibę firmy oraz wybierzesz najdogodniejszą trasę dojazdu.

Sprawdzasz i dzielisz się wiedzą z innymi

Platforma pozwoli Ci również zweryfikować jakość usług i produktów oferowanych przez firmy. Sprawdzisz więc opinie innych klientów, przeczytasz referencje i zobaczysz, kto z Twoich znajomych poleca firmę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno firm, jak i ich klientów, Honaro umożliwia wymianę rzetelnej wiedzy na temat jakości usług i produktów. Po zakończeniu współpracy masz możliwość podzielenia się informacjami na temat firmy z innymi użytkownikami. Pamiętaj, że tylko osoby, które już korzystały z jej usług będą mogły dzielić się opiniami. Twoje uwagi będą cenną wskazówką dla tych, którzy dopiero chcieliby skorzystać z oferty.

Planujesz swoją karierę

Honaro jest też idealnym miejscem dla osób, które szukają pracy lub dodatkowego zajęcia - umożliwia bowiem dostęp do tysięcy ofert zarówno w kraju, jak i za granicą. Jeśli chcesz, by to pracodawca znalazł Ciebie, po prostu przyciągnij jego uwagę. Przekonasz się, jak rosną Twoje szanse, a wraz z nimi otwierają się drzwi do kariery na całym świecie. Honaro umożliwi Ci również tworzenie sieci kontaktów i zarządzanie nimi. Pamiętaj, że mogą one być przydatne w poszukiwaniach pracy czy podejmowaniu współpracy z partnerami biznesowymi.

Korzystasz z rabatów i zgarniasz nagrody

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do grona klientów firmy, będziesz na bieżąco informowany o wszystkich aktualnościach – nowościach, promocjach czy wyprzedażach. Co więcej – możesz otrzymywać specjalne rabaty i stać się posiadaczem kuponów uprawniających do skorzystania z jej usług. Jednocześnie, będąc członkiem społeczności Honaro, masz również szansę wygrać wiele wspaniałych nagród. Twoje rzetelne opinie i oceny pomogą zgromadzić cenną wiedzę, dając Ci jednocześnie możliwość skorzystania z wielu przywilejów.