Zmień język: 
|
Strona główna » O nas » Dla firm

Honaro dostarcza Twojej firmie zestawu niezbędnych narzędzi do promocji w Internecie.

Zobacz, jak skutecznie budować wizerunek firmy za pomocą najnowocześniejszych form marketingu!

Honaro to platforma stworzona z myślą o firmach i ich otoczeniu. Jednym z jej głównych założeń jest umożliwienie firmom budowania stałych relacji z ich kontrahentami. Sprawia to, że jest niezastąpionym kanałem komunikacji, dzięki któremu Twoja firma będzie miała stały kontakt z klientami, zyska możliwość monitorowania dynamicznie zmieniającego się rynku, trendów oraz konkurencji. W ten sposób dopasujesz swoją ofertę do potrzeb Twoich klientów i zawsze będziesz o krok przed innymi.

Daj się odkryć

Przede wszystkim, Honaro daje możliwość przedstawienia firmy wraz z jej produktami i proponowanymi przez nią usługami. Profil można wzbogacić stworzeniem zakładki z portfolio oraz dowolnymi plikami - wszelkiego rodzaju materiałami promocyjnymi, certyfikatami, zdjęciami, prezentacjami, filmami czy odnośnikami do innych stron. Dodatkowo, swoją ofertę przedstawiać można w wielu wersjach językowych. Każda firma zyskuje więc szansę zaistnienia globalnie w Internecie oraz rozpoczęcia współpracy z kontrahentami spoza kraju. Możliwość dodawania zleceń i przetargów pomoże Twojej firmie znaleźć partnerów biznesowych, natomiast ich wyszukiwarka ułatwi zdobywanie nowych ofert. Dzięki rozbudowanemu systemowi geolokalizacji, Honaro daje możliwość dokładnego określenia położenia firmy. Za pomocą interaktywnej mapy, klient bez problemu zlokalizuje najbliższą siedzibę, oddział lub placówkę, uzyska dane kontaktowe oraz wybierze najlepszą dla siebie trasę dojazdu.

Kreuj wizerunek swojej firmy

Zaufanie Twoich kontrahentów to gwarancja nawiązania długofalowych relacji. Dzięki Honaro klient zyskuje pewność, że współpraca z Twoją firmą to bezpieczne przedsięwzięcie. Za pomocą wskazówek i opinii płynących z jej najbliższego otoczenia, z łatwością przekona się, że jest ona godna zaufania. Honaro jest więc doskonałym narzędziem marketingu szeptanego, ale podkreślić należy, że wiedza ta jest sprawdzona i pochodzi wyłącznie od zarejestrowanych użytkowników. Przy okazji, Twoja firma pozna swoje słabe i mocne strony – system automatycznie stworzy analizę SWOT oraz umożliwi przeprowadzanie różnego rodzaju badań marketingowych. Dodatkowo zyskuje się wiarygodne informacje zwrotne na temat proponowanych przez siebie produktów i usług. Zaletą jest też możliwość otrzymywania referencji od zadowolonych partnerów biznesowych. Platforma jest zatem niezbędnym narzędziem pozwalającym kreować wizerunek firmy.

Buduj relacje i twórz swój zespół

Odpowiednio dobrani współpracownicy to podstawa funkcjonowania Twojego biznesu. Honaro to także miejsce, dzięki któremu stworzysz zespół wykwalifikowanych pracowników. W prosty sposób dodasz ofertę pracy lub po określonych kryteriach, spośród naszych użytkowników, odnajdziesz osoby spełniające Twoje oczekiwania. Dodatkowo Honaro ułatwia tworzenie różnego rodzaju złożonych relacji – budowania bazy kontrahentów z możliwością podziału na klientów, dostawców czy pracowników. Dzięki temu w szybki sposób informować można o wydarzeniach, promocjach, konferencjach i innych tego typu zdarzeniach. Warto wziąć pod uwagę, że promocje i rabaty to dobry sposób na przyciągnięcie i zachęcenie klientów do aktywnego uczestniczenia w budowaniu Twojego profilu.

Wspinaj się wyżej

Jeśli chcesz, by klienci szybko odnaleźli w wyszukiwarce internetowej właśnie Twoją firmę, dzięki Honaro będzie to możliwe bez dodatkowych nakładów finansowych. Za pomocą rankingów firm stworzonych dzięki aktywności Twoich kontrahentów, Twoja firma ma szansę stać się najlepszą i najczęściej wybieraną przez klientów w swojej branży. Twoja firma będzie widoczna również poza platforma Honaro. Zgodnie z wymaganymi standardami, dbamy o pozycjonowanie profilu i stron Twojej firmy. Odpowiednio dobrane słowa kluczowe, kategorie, krótki opis – to pozycje, które sprawią, że będzie ona lepiej widoczna w Internecie. Co więcej - każda zakładka, każdy dodany produkt i usługa to w wyszukiwarce osobna strona internetowa. Tworząc i zarządzając profilem masz bezpośredni wpływ na to, jak wysoko w wyszukiwarce pojawi się Twoja firma.

Dopasuj ofertę do potrzeb swojej firmy

W trosce o naszych klientów rozszerzyliśmy ofertę o kompleksową obsługę internetową. We współpracy ze zleceniodawcami, wraz z profilem na platformie Honaro, tworzymy biznesowe strony internetowe i pomagamy w ich obsłudze. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dzięki czemu zyskujesz pewność, że Twoja firma będzie wyjątkowa.