Honaro na CES 2015 Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko na targach CES

wiadomość

poleć

referencja

dodaj relację

dodaj do ulubionych
Przedsiębiorstwo Nasienne „TORAF” zajmujemy się obrotem kwalifikowanym materiałem siewnym. Kultywujemy rodzinne tradycje nasienne od 1961r.

Już od ponad 24 lat Przedsiębiorstwo Nasienne „TORAF” istnieje na rynku nasiennym, zajmując się obrotem kwalifikowanym materiałem siewnym i artykułami związanymi z uprawą warzyw, kwiatów i ziół z nasion. Kultywujemy rodzinne tradycje nasienne od 1961 roku. Posiadamy ponad 40 hektarów własnych upraw. Konfekcjonujemy nasiona własnej produkcji jak również pochodzące od krajowych i zagranicznych firm nasiennych.

Obecnie oferujemy Państwu szeroką ofertę ponad 500 pozycji nasion warzyw, kwiatów, ziół, traw, nasion na kiełki i roślin egzotycznych. Aby zadowolić gusta najbardziej wymagających klientów z roku na rok wzbogacamy i uzupełniamy nasz asortyment o najlepsze gatunki i odmiany pojawiające się na rynku krajowym i zagranicznym,. Pozwala nam na to szeroka sieć kontaktów z wieloma renomowanymi firmami nasiennymi z Polski, Niemiec, Czech, Holandii i Włoch. Dzięki temu, w naszej ofercie, każdy może odnaleść coś wyjątkowego dla siebie i swojego ogrodu.

Wieloletnia praktyka w branży nasiennej oraz udział wykwalifikowanego zespołu pracowników gwarantuje Państwu wysoką jakość naszych produktów.

Posiadamy w swojej ofercie szeroki asortyment nasion zaprawianych, a także hermetycznie pakowanych, co znacznie wydłuża okres ich przydatności do sprzedaży.

Nasze produkty od lat cieszą się zaufaniem i uznaniem wśród klientów.

Zaopatrujemy w nasiona hurtownie i centra ogrodnicze na terenie całego kraju jak również sklepy i hurtownie z krajów sąsiadujących z Polską.

Pragniemy aby czerpali Państwo wiele radości i satysfakcji z upraw obsianych naszymi nasionami.


Od sezonu 2014/2015 sprzedaż hurtowa przeniesiona zostanie z ul. Grunwaldzkiej 24B do nowo wybudowanego magazynu w Macjejowie ( Maciejów 34, 46-211 Kujakowice Górne, tel. 77 4024240).
W dotychczasowym miejscu funkcjonowania hurtowej sprzedaży na ul. Grunwaldzkiej 24b, 46-203 Kluczbork, powstanie nowa część funkcjonującego tu od lat Centrum Ogrodniczego.

 

opinions avatar

P.N. TORAF

 Zakup nasion
Szybka realizacja
Łatwy kontakt
Zaangażowanie sprzedającego aby wszystko odbyło się szybko i bezproblemowo

2016-02-16 9:22:31

Opinie

dla Przedsiębiorstwo Nasienne TORAF

Od wszystkich (1) | Od firm(0) | Od użytkowników(1)
Wszystkie100% (1)12m-cy (0)3m-ce (0)1m-c (0)
Pozytywne 100% (1) ---% (0) ---% (0) ---% (0)
Neutralne ---% (0) ---% (0) ---% (0) ---% (0)
Negatywne ---% (0) ---% (0) ---% (0) ---% (0)

Sprawdź, co mówią o nas nasi kontrahenci

Polecają nas

Brak Poleceń

Nasi Klienci

Brak Klientów

Dostępne zadania

Dostępne zadania

Brak Zadań

Zlecenia i przetargi

Zlecenia i przetargi

Brak Przetargow

Sprawdź dostępne kupony

Sprawdź dostępne kupony

Brak Kuponów

Kiełki BIO Organic - Soczewica

NASIONA EKOLOGICZNE NA KIEŁKI SOCZEWICA     Kiełki soczewicy szczególnie polecane są dla kobiet w ciąży, gdyż dostarczają organizmowi kwasu foliowego, substancji ściśle związanej z prawidłowym rozwojem mózgu i układu nerwowego przyszłego dziecka. Są doskonałym źródłem witaminy C, skutecznie przeciwdziałają zakażeniom wirusowym i mają działanie antynowotworowe. Mogą jeść je osoby, które nie tolerują preparatów żelaza.   Produkt naturalny pochodzący z upraw ekologicznych. Nasiona wyhodowane bez użycia środków chemicznych i nawozów sztucznych, zgodnie z normami UE.     PRZYGOTOWANIE KIEŁKÓW: Produkcja kiełków w domu jest bardzo prosta do wykonania przy użyciu kiełkownicy Toraf. Postępując zgodnie z instrukcją obsługi kiełki są gotowe do spożycia po upływie 3-6 dni. Kiełkownika umożliwia jednoczesną uprawę 3 rodzajów kiełków. 

Zobacz nasze produkty

Kiełki BIO Organic - Soczewica

Zobacz nasze usługi

Zobacz nasze usługi

Brak Usług

UPRAWY ZIÓŁ

UPRAWY ZIÓŁ

Zobacz nasze portfolio

UPRAWY ZIÓŁ

Gdzie jesteśmy

Nadchodzące wydarzenia

Nadchodzące wydarzenia

Brak Wydarzeń

Aktualne oferty pracy

Aktualne oferty pracy

Brak Ofert