Honaro na CES 2015 Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko na targach CES

wiadomość

poleć

referencja

dodaj relację

dodaj do ulubionych
Sprawdź naszą pełną ofertę na stronie wwww.kt-extra.pl  

 

Historia powstania szkoły

 

Akademia Rekreacji Ruchowej, Klub Tańca "EXTRA" to firma która powstała w grudniu 2006r. Założycielką jest Magdalena Zachariasiewicz.

 

 

Misja

 

Założyłam firmę z kilku powodów. Przede wszystkim z miłości do tańca jako formy przekazu energii i emocji oraz jako osobistą odpowiedź na ZŁO, które mnie dotknęło. Ta praca uczy mnie znów na nowo wierzyć w ludzi, ufać i kochać.

Podobnie jak Paulo Coelho uważam, że "...w tańcu możesz sobie pozwolić na luksus bycia sobą..."

 

    Największą wartością Akademii są LUDZIE, którzy podobnie jak ja kochają taniec i potrafią się nim dzielić z innymi. Traktujemy to jak receptę na nasze smutki i troski. Nauka tańca, treningi, występy i organizowanie imprez daje nam wiele radości z tego, że robimy to dla innych, z innymi i również dla siebie. Wspólnie cieszymy się z naszych sukcesów. Szkoła tańca nauczyła nas współpracy i troski o siebie nawzajem. Wspieramy się w sprawach zawodowych i osobistych.

 

Co nas wyróżnia?....INDYWIDUALNE podejście do naszych klientów. Poznajemy ich, rozmawiamy o ich potrzebach i oczekiwaniach. Bardzo często po zrealizowanym zamówieniu łaczy nas przyjaźń z klientami.

Każdy z nas potrzebuje wsparcia i akceptacji w różnych życiowych sytuacjach. U nas taniec jest również terapią...pomaga przetrwać, zrozumieć i podjąć walkę o lepsze jutro.

 

Zapraszamy serdecznie na zajecia!

opinions avatar

Anna Mieszawska

Pani Magda jest niesamowitą, energiczną i co najważniejsze pełną pasji kobieta. Zaraża swoim entuzjazm i podejściem do tańca. Potrafi pokazać, że taniec to coś więcej.

2017-07-05 21:52:44

opinions avatar

Adam Puh

Rewelacyjne podejście do uczestników kursu, pełne zaangażowanie i profesjonalizm - to cała Pani Magda, z którą mieliśmy zajęcia. Na zajęciach nauczyliśmy się naprawdę dużo i dzięki nim udało nam się przygotować dobrze do pierwszego tańca weselnego. Polecam w 100\%.

2017-06-25 22:42:48

opinions avatar

Żaneta Mazurek

Pamiętam, jak pierwszy raz zobaczyłam panią Magdalenę na targach ślubnych. Wyglądała jak gwiazda, błyszczała w tańcu i ślicznie tańczyła. Czułam od niej pewność siebie oraz wielką charyzmę. Poszliśmy z narzeczonym na zajęcia "Tańca ślubnego". Nie zawiodłam się. Wielka charyzma, serce i oddanie, a do tego niesamowita umiejętność nauki tańca. Bardzo uprzejma i cierpliwa osoba. Oczarowała nas tańcem. Pokochałam taniec. Serdecznie polecam tę szkołę tańca wszystkim, a szczególnie ludziom, którzy myślą, że nie potrafią nauczyć się tańczyć. Dziękuję także pani Magdalenie za całą naukę oraz "zarażenie" miłością do tańca. Każde zajęcia sprawiają mi dużą radość.

2017-06-16 20:37:46

Opinie

dla Szkoła Tańca Kt-extra

Od wszystkich (42) | Od firm(1) | Od użytkowników(41)
Wszystkie100% (42)12m-cy (0)3m-ce (0)1m-c (0)
Pozytywne 100% (42) ---% (0) ---% (0) ---% (0)
Neutralne ---% (0) ---% (0) ---% (0) ---% (0)
Negatywne ---% (0) ---% (0) ---% (0) ---% (0)

Sprawdź, co mówią o nas nasi kontrahenci

Nadchodzące wydarzenia

Nadchodzące wydarzenia

Brak Wydarzeń

Instruktor tańca z uprawnieniami

- prowadzenie zajęć tanecznych w różnych stylach

- organizowanie cyklicznych imprez dla klientów szkoły tańca

Aktualne oferty pracy

Instruktor tańca z uprawnieniami

Dostępne zadania

Dostępne zadania

Brak Zadań

Zlecenia i przetargi

Zlecenia i przetargi

Brak Przetargow

Sprawdź dostępne kupony

Sprawdź dostępne kupony

Brak Kuponów

Zobacz nasze produkty

Zobacz nasze produkty

Brak produktów

PASO DOBLE

Zajęcia dla par

nauka techniki, króków, figur i w konsekwencji choreografii PASO DOBLE.

Zajęcia z dużą dawką energii!!!

Prowadzący Magda Zachariasiewicz

na zdjęciu Mistrzowie Świata Zawodowców Michał Malitowski i Joanna Leunis

 

Paso doble to taniec hiszpański o metrum 2/4. Z języka hiszpańskiego „pasodoble” znaczy „podwójny krok”. Tematycznie taniec przypomina walkę torreadora z bykiem, czyli tzw. corridę. Partner występuje w roli torreadora, a partnerka odgrywa rolę byka. Ten taniec towarzyski składa się z trzech części: wejścia na arenę, obrazu walki z bykiem i zabicia zwierzęcia oraz parady po zakończeniu walki. Paso doble należy do tańców latynoamerykańskich.

Muzyka do paso doble ma charakter marszowy, dzięki czemu w trakcie tańca napięcie wciąż wzrasta, aby osiągnąć swój szczyt w ostatnim uderzeniu. Standardowe tempo dla tego tańca to 60 taktów na minutę. Paso doble jest tańcem żywiołowym i miłym do oglądania – już przed postawieniem pierwszego kroku partnerzy przybierają specjalne pozy.

Jednak dobrze zatańczone paso doble wymaga od tancerzy wiele wysiłku, zdolności oraz umiejętności wyrażania emocji w tańcu. Ponadto, jest to jedyny taniec, którego nie można skrócić, ani w którego choreografii nie może pojawić się ani jedna luka, gdyż każdy element tańca ma precyzyjną liczbę taktów. Kroki paso doble są ściśle związane z podkładem muzycznym – każdy etap utworu akcentowany jest silnym uderzeniem oraz specjalnie przybieraną przez tancerzy pozą.

Podczas tańca partnerzy ustawiają się naprzeciw siebie, wyprostowani, stykając się biodrami. Tancerze wznoszą wysoko głowy i unoszą klatkę piersiową do góry. Partner obejmuje partnerkę prawym ramieniem, dłoń umieszczona jest w okolicach lewej łopatki. Połączone ręce tancerzy wzniesione są na wysokość głowy partnerki. Taniec paso doble tańczy się w pozycji zasadniczej i pozycji promenady. Trudniejsze elementy tańczone są osobno.

W paso doble używa się kilku rodzajów kroków: normalne kroki marszowe, kroki boczne, kroki w miejscu, a także akcentowane kroki w miejscu. Stosuje się również unoszenia i opadania – efekt uzyskiwany jest nie tylko przez wznoszenie się tancerzy na palcach, ale i przez wyprężanie całego ciała. Tancerze zaawansowani stosują też nachylenia od pasa w górę.

Zobacz nasze usługi

PASO DOBLE

pierwszy taniec Gabrieli i Stanisława

dłuuuugo oczekiwany, zachwycający....
Gabriela i Stanisław
choreografia Magdalena Zachariasiewicz

Zobacz nasze portfolio

pierwszy taniec Gabrieli i Stanisława

Gdzie jesteśmy

Żaneta Mazurek

Anna Wiśniewska

Piotr Nowak

Polecają nas

Tatsiana Poresh

Anna Mieszawska

Kalina Pawłowska

Nasi Klienci