Honaro na CES 2015 Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko na targach CES

wiadomość

poleć

referencja

dodaj relację

dodaj do ulubionych
Zapraszamy wszystkich chętnych do oddania krwi !!! RCKiK we Wrocławiu: pon.-pt.: 7.30-18.00; sob.: 8.00-12.00 T.O. Głogów: pon.: 7.00-16.30; wt.-pt.: 7.00-11.00; 30 czerwca 2012r. - sob


Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dra hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu istnieje od 1946 r. Posiada 3 oddziały terenowe: w Głogowie, Legnicy

i Lubinie. Należy do największych jednostek służby krwi w Polsce pozyskujących krew i jej składniki w ramach poboru stacjonarnego i wyjazdowych akcji na rzecz ratowania zdrowia i życia pacjentów kilkudziesięciu szpitali i klinik Dolnego Śląska. 

Podstawowymi celami jest doskonalenie jakości usług wobec krwiodawców, wprowadzenie najnowszych technologii w zakresie preparatyki krwi i badań diagnostycznych oraz dostarczanie najlepszych produktów dla odbiorców. Centrum posiada certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2008. Jest liderem w zakresie opracowywania strategii i działalności konsorcjum osocza w Polsce. Sprawuje nadzór merytoryczny nad bankami krwi, pracowniami serologii transfuzjologicznej, krwiolecznictwem oraz gospodarką krwią w szpitalach.

W pracy dydaktycznej RCKiK we Wrocławiu rozwinęło trzy kierunki szkolenia: doskonalenia lekarzy i pielęgniarek, szkolenia personelu krwiodawstwa oraz szkolenia w zakresie diagnostyki serologicznej. Prowadzona jest działalność naukowa, która przejawia się w licznych pracach badawczych.

Sprawna działalność RCKiK została doceniona między innymi na Ogólnopolskim Konkursie Medycznym PERŁY MEDYCYNY. W rankingu organizowanym przez Instytut Nowoczesnego Biznesu, RCKiK we Wrocławiu zostało wyróżnione nagrodami „Geparda Biznesu 2010” oraz „Efektywnej Firmy 2010”. W tym samym roku Główny Instytut Farmaceutyczny przyznał mu Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania GMP. W roku 2011 Centrum otrzymało europejskie wyróżnienie EuroCertyfikat w kategorii: Zarządzanie Instytucją.

 

Nasza unikalna tożsamość pozwala systematycznie budować stałą i lojalną bazę krwiodawców, co w naszym przypadku jest gwarancją zabezpieczenia stanów krwi. Jedynie poprzez skuteczne działania marketingowe, profesjonalne szkolenia personelu, a przede wszystkim własną kulturę budujemy pozytywny wizerunek publicznej służby krwi. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie kampanie były wycelowane we właściwym kierunku. Jeżeli popełnimy jakiś błąd wyciągamy konsekwencje i pracujemy jeszcze ciężej.

    Od roku 2012 systematycznie podejmujemy stałą współpracę z firmami, które skutecznie działają w obszarze CSR. Firmy o rozwiniętej strategii w zakresie odpowiedzialności społecznej doskonale rozumieją znaczenia takich słów jak dobra marka i reputacja. Aktywnie uczestniczą w akcjach krwiodawstwa, pomagają nam stworzyć ciekawe kampanie społeczne, dzięki którym nagłaśniamy problem niedoboru krwi. Dla wielu przedsiębiorców wprowadzenie polityki społecznej do strategii zapewnia zwiększenie zaufania partnerów. Uważamy takie działania za obustronnie korzystne. Dla nas pozyskanie partnerów jest warunkiem koniecznym do uzyskania środków na realizację naszych najważniejszych zamierzeń. Pragniemy nie ustawać w promocji honorowego krwiodawstwa, konsekwentnie wdrażać nowe pomysły i podążać drogą skutecznego osiągania założonego celu.

    Coraz częściej obserwujemy, że w Polsce wzrasta społeczna odpowiedzialność biznesu, dzięki czemu firmy chętniej i aktywniej angażują się w akcje promujące krwiodawstwo. Zauważamy również, że firma o rozwiniętej strategii w zakresie CSR łatwiej przywiązuje wartościowych pracowników, lepiej motywuje zespół i przyciąga młode talenty. To budujące!

Zachęcamy partnerów do przyłączenia się do naszych kampanii społecznych.

Jeżeli chcesz zostać naszym partnerem zadzwoń: 606 717 039 lub 71 371 58 19

 

opinions avatar

Łukasz Sak

Bardzo miła obsługa. Nie polecam chodzić w piątki ponieważ kolejki są naprawdę, bardzoooo długie, lepiej oddawać krew w inne dni.

2016-06-22 16:17:03

opinions avatar

Olga Kowalska

​Bardzo dobrze zorganizowane centrum. Przez całą procedurę krwiodawca jest prowadzony niemal za rękę dzięki wyraźnym oznaczeniom i życzliwej obsłudze. Zdarzają się długie kolejki, ale to tylko świadczy o liczbie osób, które chcą ratować życie innych. W salach, gdzie oddawana jest krew, fotele są wygodne, w przypadkach dłuższych donacji (osocze, płytki) można poprosić o słuchawki do ustawionych po obu stronach sali telewizorów.

2016-06-22 13:10:44

opinions avatar

Kasia Kasia

 Wszystko w centrum Krwiodawstwa przebiega jak należy. Obsługa jest sympatyczna a samo oddanie krwi nie jest uciążliwe.

2016-02-16 8:22:31

Opinie

dla Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu

Od wszystkich (806) | Od firm(0) | Od użytkowników(806)
Wszystkie100% (806)12m-cy (0)3m-ce (0)1m-c (0)
Pozytywne 98% (790) ---% (0) ---% (0) ---% (0)
Neutralne 2% (14) ---% (0) ---% (0) ---% (0)
Negatywne 0% (2) ---% (0) ---% (0) ---% (0)

Sprawdź, co mówią o nas nasi kontrahenci

Nadchodzące wydarzenia

Nadchodzące wydarzenia

Brak Wydarzeń

Inżynier chłodnictwa

REGIONALNE CENTRUM

KRWIODAWSTWA i KRWIOLECZNICTWA

im. prof. dr hab. TADEUSZA DOROBISZA

we WROCŁAWIU

zatrudni

pracownika Dz. Technicznego – inżyniera chłodnictwa

 

 

Zadania:

  • montaż, kontrola działania, regulacja i naprawa różnego rodzaju urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych
  • wykonywanie przeglądów i remontów naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne maszyn i urządzeń prowadzenie odpowiedniej dokumentacji

Aktualne oferty pracy

Inżynier chłodnictwa

Dostępne zadania

Dostępne zadania

Brak Zadań

Przetarg na dostawę tabliczek czekolady

Nr sprawy: 35/P/2012

 

ogłasza przetarg nieograniczony powyżej 130 000 EURO na:

 

 

Dostawa 1 500 000 szt tabliczek czekolady przez okres 24 miesięcy dla  Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu”

 

 

termin składania ofert/wniosków: 14.02.2013

 

 

Szczegóły na stronie internetowej!

 

http://www.rckik.wroclaw.pl/

Zlecenia i przetargi

Przetarg na dostawę tabliczek czekolady

Sprawdź dostępne kupony

Sprawdź dostępne kupony

Brak Kuponów

Zobacz nasze produkty

Zobacz nasze produkty

Brak produktów

Kurs I pomocy

 

Dnia  08.06.2013  o godzinie 08.30
w RCKiK (sala wykładowa) odbędzie się
KURS PIERWSZEJ POMOCY

Szkolenie zgodne z wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji (ERC) obejmuje zabiegi mające na celu pomoc poszkodowanemu w stanie zagrożenia życia i innych sytuacjach wymagających udzielenia pierwszej pomocy.
Cel kursu: poznanie schematu postępowania w sytuacji znalezienia poszkodowanego, zdobycie umiejętności prowadzenia resuscytacji, postępowania w zakrztuszeniu oraz pomocy w urazach i nagłych stanach chorobowych. Poznanie zasad bezpieczeństwa podczas udzielania pomocy. Forma kursu i sposób przekazywania wiedzy i umiejętności są przystępne i zrozumiałe dla każdego.
Czas trwania: około 8 godzin – jedno spotkanie( kurs weekendowy)
Cena szkolenia : 120 zł / od osoby
DO CENY KAŻDEGO KURSU OBOWIĄZUJE STAWKA 23\% VAT (147,60 zł)
Uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu.
KURS MIĘDZYNARODOWY -  EMERGENCY FIRST RESPONSE
 
Uczestnicy tego kursu otrzymują Certyfikaty oraz  legitymację w formie karty plastikowej EFR (Ratownika przedmedycznego),które  sygnowane są przez biuro w Bristolu i honorowane na całym świecie.
Kurs obejmuje wstępną i dodatkową pomoc przedmedyczną.
Czas trwania: około 8 godzin – jedno spotkanie (kurs weekendowy)
Cena szkolenia : 320 zł/ od osoby .Obejmuje to oryginalne materiały szkoleniowe EFR i certyfikat dla Ciebie.
DO CENY KAŻDEGO KURSU OBOWIĄZUJE STAWKA 23\% VAT (393,60 zł)
   
W przypadku szkoleń zleconych, terminy są do uzgodnienia
 
Wszelkie informacje pod numerem telefonu  - 713715867, 606749077
mail: ratownik@rckik.wroclaw.pl

Zobacz nasze usługi

Kurs I pomocy

Mobilny Punkt Poboru Krwi

22 - 26 LISTOPAD 2013 DNI HONOROWEGO KRWIODAWSTWA 

Zobacz nasze portfolio

Mobilny Punkt Poboru Krwi

Gdzie jesteśmy

Renata Olszewska

Renata Olszewska

Marcin Kurkiewicz

Polecają nas

Łukasz Sak

Testowa Firma

Kasia Kasia

Nasi Klienci