Honaro at CES 2015 Welcome to our booth at CES

send message

recommend

reference

add connection

add to favourites
Leader School we Wrocławiu jest szkołą językową działającą w sieci placówek edukacyjnych Leader School z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych.

Drodzy Państwo,

Leader School we Wrocławiu jest placówką działającą w sieci placówek edukacyjnych Leader School z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych.

Nowoczesne metody nauczania, które stosujemy umożliwiają naszym uczniom uzyskanie w krótkim czasie oczekiwanej sprawności językowej.

Nauka w Leader School jest przyjemna i łatwiejsza, niż można przypuszczać, a dostęp do internetowej platformy edukacyjnej pozwala na samodzielne ćwiczenia, dzięki którym uczniowie utrwalają zdobytą wiedzę.


Metody

Metoda BLS Communication to unikalne połączenie metody bezpośredniej, metody tradycyjnej oraz nauczania za pomocą e-learningu. Każdy nasz uczeń ma dostęp do platformy internetowej, gdzie może korzystać z podręcznika multimedialnego. Jest to metoda najlepsza dla tych, którzy chcą jak najszybciej nauczyć się płynnie mówić po angielsku oraz tych, którzy chcą zdobyć certyfikat TELC.


Metoda Bezpośrednia, którą stosujemy w nauczaniu języka niemieckiego, umożliwia od pierwszych zajęć komunikowanie w języku niemieckim. Uczniowie poznają na każdej lekcji nowy zakres materiału w formie pytań i odpowiedzi. Dzięki temu opanowują nie pojedyncze słowa, ale logiczne zdania. Sukces Metody Bezpośredniej oparty jest na ciągłym powtarzaniu i utrwalaniu zdobytej wiedzy. Bezsprzeczną zaletą nauki języka niemieckiego metodą bezpośrednią jest przełamanie bariery strachu przed wysławianiem się już od pierwszego kontaktu z tym językiem.Zapraszamy Państwa!

Opinions

for LEADER SCHOOL Szkoła Języków Obcych

No Opinions

Check out, what our contractors say about us

Comming events

Comming events

No Events

Latest job offers

Latest job offers

No Job Offers

Available tasks

Available tasks

No Tasks

Orders and auctions

Orders and auctions

No Auctions

Check out available vouchers

Check out available vouchers

No Vouchers

Check out our products

Check out our products

No Products

Check out our services

Check out our services

Brak Usług

Check out our portfolios

Check out our portfolios

No Portfolio

Where we are

Recommending us

No Recommendations

Karol Andruszków

Paweł Wilas

Our customers