Honaro at CES 2015 Welcome to our booth at CES

send message

recommend

reference

add connection

add to favourites
Futurebody to idealne miejsce, w którym zarówno Panowie, jak Panie będą mogli zadbać o swoją sylwetkę. Dobrze wyposażona siłownia oraz nowy, profesjonalny sprzęt w sali fitness. Zapraszamy!

Futurebody Fitness Club został stworzony z myślą, aby zapewnić naszym Klientom najlepsze warunki relaksu i wypoczynku. Sala Fitness o powierzchni ponad 200 m2 wyposażona została w profesjonalne nagłośnianie i podłoże, stepy Reebok, tubingi, maty, hantelki i inne akcesoria. Oferta zajęć ruchowych obejmuje szeroką paletę zajęć grupowych, z których każdy Klient może wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

Nad prawidłowym kształtowaniem Państwa sylwetki czuwać będą trenerzy i instruktorzy o najwyższych kwalifikacjach, absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego i pedagodzy posiadający wykształcenie w tym kierunku, uczestnicy kursów, szkoleń, konwencji i warsztatów organizowanych przez renomowane szkoły fitness.Kto z nas nie chciałby poprawić swojej sylwetki?


Nawet jeśli nasza waga nam odpowiada, to pojawia się problem z mniejszą jędrnością skóry, cellulitisem, gorszą odpornością, kondycją, czy samopoczuciem. Coraz więcej osób odwiedza kluby fitness lub siłownię.

DLACZEGO TO NIE TY?

Dla takich osób jesteśmy MY - firma FUTUREBODY. Dla osób, które zrobiły już pierwszy - ten najważniejszy - krok w odchudzaniu, kształtowaniu sylwetki, czyli uświadomienie sobie, że WARTO zrobić coś dla własnego zdrowia i życia. To jest jedyny, najważniejszy i najskuteczniejszy sposób, aby wydłużyć młodość i lata życia, tracąc na wadze!!! Z naszym programem właściwie się odżywiasz, dzięki czemu łatwo możesz utrzymać odpowiednią masę ciała raz na zawsze, a dodatkowo poprawiasz stan zdrowia. Poprawiając kondycję i wydajność organizmu, wpływasz także na sylwetkę i ciało. Jeśli ktoś uświadomił sobie, że warto, lecz nie wie, co dalej, potrzebuje właśnie naszego programu, a my dajemy nie tylko program, ale i gwarancję, że osiągnie swój cel. Wiele osób utrzymuje przekonanie, że jeśli ograniczy kalorie i ilości zjadanego pożywienia, to gwarantowane jest schudnięcie. Nic bardziej mylnego. Ograniczenie pokarmu (a wraz z nim substancji odżywczych, mikroelementów i witamin) pogarsza kondycję i prowadzi do zaburzeń zdrowotnych. Dodatkowo organizm zaczyna gromadzić zapasy składników odżywczych właśnie w postaci tłuszczu, ponieważ to z niego czerpie najwięcej energii do prawidłowego funkcjonowania.

My przedstawimy Ci inną koncepcję diety, dzięki której zniknie zmęczenie i ociężałość spowodowana brakiem energii. Dzięki naszemu programowi nabierzesz wigoru i zapału. Zaproponujemy Ci, co powinieneś zrobić, aby oczyścić organizm, jak również wzmocnić, a na koniec, jak taki efekt utrzymać. Pracuj nad kondycją i walcz o zdrowie!

Nasz program to racjonalny plan zdrowego odżywiania się, bez głodówek i spowalniania metabolizmu, dzięki czemu właśnie pozbędziesz się zbędnych kilogramów i zwiotczałej skóry, będziesz cieszyć się zdrowym wyglądem skóry, a dodatkowo czuł się kilka lat młodziej i sprawniej podczas codziennych czynności. Podniesiesz swoją samoocenę i pewność siebie, staniesz się atrakcyjniejszą osobą dla siebie i otoczenia. Dzięki prostym i skutecznym sposobom redukcji masy ciała, który dobierzemy indywidualnie do każdej osoby, niezależnie od aktualnego stanu zdrowia, masz szanse raz na zawsze pozbyć się tego niechcianego przez ciebie balastu, który tylko utrudnia ci życie!

Nasz program to indywidualnie ułożona dieta, która uwzględnia aspekty zdrowotne, wykonywaną aktywność oraz możliwości czasowe. W programie stawiamy przede wszystkim na systematyczność, konsekwencję, jak również na technikę ćwiczeń. To są warunki konieczne, aby osiągnąć sukces i wytyczony cel odchudzania.

Nasz program skierowany jest do wszystkich osób bez względu na wiek, płeć, wielkość nadwagi, schorzenia (program jest dobierany indywidualne do predyspozycji i możliwości uczestnika).


Większość osób zaczynający odchudzanie i dbanie o swoją sylwetkę są sceptycznie nastawieni na wysiłek fizyczny, obawiając się ciężkich, wyczerpujących i długich (kilkugodzinnych) ćwiczeń o wysokim stopniu trudności. Nic bardziej mylnego - Łukasz Kaźmierczak dzięki swoim wieloletnim doświadczeniom opracował wyjątkowy program treningowy. Ćwiczenia są ciekawe, a trening krótki, średnio-intensywny i przyjemny. Nazwaliśmy go FUTUREBODY SLIM LINE SYSTEM. Ćwiczenia są łatwe do wykonania. Taki trening doda Ci jeszcze więcej energii, a nie zmęczy tak bardzo. Dodatkowo czujemy zadowolenie, że w końcu coś dobrego robimy dla swojego zdrowia i ciała. W tym etapie dobierane są przez trenera suplementy pomagające uzupełniać niedobory organizmu, które w okresie odchudzania zdecydowanie szybciej się pojawiają, jak też produkty pomagające i przyśpieszające efekty odchudzania, pełnego odchudzania, czyli utraty wagi, bez spowalniania metabolizmu.

Jeżeli nie jesteś pewien lub masz jakiekolwiek wątpliwości, to zapraszamy Cię na spotkanie do nas, a postaramy Ci się jeszcze lepiej przybliżyć całokształt naszego programu, ale nie jesteś do niczego zobowiązany.

Zapraszamy serdecznie i pamiętaj: każdy Klient jest dla nas wyjątkowy, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. MOŻESZ NA NAS LICZYĆ!!!


GODZINY OTWARCIA:
PN. - PT. 7.00-22.00
SB. - 9.00-19.00
NIEDZ.  -12.00-19.00

opinions avatar

Aleksander Derugo

Całkiem przyjemna i dość dobrze wyposażona siłownia :) Choć mogłoby być więcej do treningu dolnych partii

2016-02-16 8:22:31

Opinions

for FUTUREBODY Siłownia i Fitness Club

All opinions (1) | Firm opinions(0) | User opinions(1)
Total100% (1)12m. (0)3m. (0)1m. (0)
Positive 100% (1) ---% (0) ---% (0) ---% (0)
Neutral ---% (0) ---% (0) ---% (0) ---% (0)
Negative ---% (0) ---% (0) ---% (0) ---% (0)

Check out, what our contractors say about us

Comming events

Comming events

No Events

Latest job offers

Latest job offers

No Job Offers

Available tasks

Available tasks

No Tasks

Orders and auctions

Orders and auctions

No Auctions

Check out available vouchers

Check out available vouchers

No Vouchers

Check out our products

Check out our products

No Products

Check out our services

Check out our services

Brak Usług

Check out our portfolios

Check out our portfolios

No Portfolio

Where we are

Recommending us

No Recommendations

Our customers

No Customrs